Kursy


Szkolimy zgodnie z wytycznymi KDP/CMAS. Kursy są prowadzone na basenie i wodach otwartych, ich poziom dostosowany jest do możliwości kursantów. Tylko odbycie kursu pod okiem certyfikowanego i doświadczonego instruktora pozwala na bezpieczne nurkowanie na zatrzymanym oddechu. Kursy prowadzone są w Krakowie na Zakrzówku i basenie TS Wisła.

Freediver Level I – poziom basenowy
Kurs obejmuje zajęcia basenowe, techniki oddechowe i relaksacyjne, wykłady teoretyczne. W trakcie kursu nauczysz się prawidłowych technik nurkowania zarówno w płetwach jak i bez płetw, statycznego wstrzymania oddechu, poznasz techniki oddechowe do freedivingu oraz zasady asekuracji i ratownictwa.

Kurs jest świetnym wstępem do freedivingu, zarówno dla osób początkujących jak i dobrze pływających pod wodą. Małe grupy i indywidualne podejście do każdego kursanta pozwala na odpowiedni dobór ćwiczeń do Twojego poziomu zaawansowania. Ze względu na basenowy charakter kursu, jest on szczególnie polecany w okresie zimowym. W sezonie letnim możliwość uzupełnienia kursu o 1 dzień szkoleniowy na wodach otwartych i uzyskanie stopnia Freediver Level I

cena kursu: 500 zł , zawiera wejścia na basen + certyfikat 70 zł, czas trwania szkolenia: 3 dni

Freediver Level I
Kurs obejmuje zajęcia basenowe, nurkowania w głąb na wodach otwartych, techniki oddechowe i relaksacyjne, wykłady teoretyczne. W trakcie kursu nauczysz się prawidłowych technik pływania pod wodą bez płetw, w płetwach, nurkowania na głębokość 8 m, statycznego wstrzymania oddechu, poznasz techniki oddechowe do freedivingu oraz zasady asekuracji i ratownictwa.

Kurs jest świetnym wstępem do freedivingu, zarówno dla osób początkujących jak i dobrze pływających pod wodą. Małe grupy i indywidualne podejście do każdego kursanta pozwala na odpowiedni dobór ćwiczeń do Twojego poziomu zaawansowania.

cena kursu: 600 zł , zawiera wejścia na basen i Zakrzówek + certyfikat 70 zł, czas trwania szkolenia: 3 dni

Freediver Level II

Freediver Level III