Obóz freedivingowy – Murter 22-29.08.2020

    Zapraszamy na wspólny wyjazd do Chorwacji na wyspę Murter do miejscowości Jezera. Gościć nas będzie baza nurkowa Nautilus. Nurkować będziemy z dużej łodzi., m.in. na granicy podwodnego Parku Narodowego Kornaty Woda będzie kryształ pod koniec lata, wizura min. 35 m, temp. ok 25-26 st. C. Big Blue, czad nieziemski, co mogę więcej napisać 😉 Przy takiej widoczności, opadając przy ścianach, będziemy nicością w przestworzach…
Wszystkie nurkowania freedivingowe zabezpiecza w wodzie instruktor freedivingu z naszej szkoły. Będziemy nurkować zaróno w głąb przy linie jak i turystycznie, ciesząc oczy podwodnymi krajobrazami i przyrodą. Dzień zaczynamy od wspólnych sesji stertchingowych na plaży.

Wypłynięcia rano na 2 nurkowania, powrót ok 15:00. Można na łódź za niewielką opłatą zabrać osoby towarzyszące czy snoorkujące. Widoki Kornatów (archipelag wysp) z bliska są kapitalne, a duża łódź z pokładem słonecznym, zadaszeniem (i kibelkiem) pozwala na odrobine relaksu dla nienurkujących.
Dla płetwonurków sprzętowych mamy atrakcyjną ofertę pakietu nurkowego. Zapraszamy na wspólny wyjazd.

Dojazd własnymi samochodami, koszt paliwa i autostrad ok. 1400 zł w obie strony/auto. Na Murter jest szybki dojazd, na wyspę jest most, nie ma promowania i dodatkowych kosztów.
Zakwaterowanie we własnym zakresie. Mogę pomóc przy rezerwacji kwater w miejscowości Jezera. Ceny nurkowań wkrótce.

Zapraszam na wspólne wakacje,
Sylwek