Aktualności


Obóz freedivingowy – Murter 2019

Zapraszam serdecznie na wspólny wyjazd do Chorwacji na wyspę Murter (Jezera), w terminie 24-31.08.2019.
Nurkować będziemy na miejscówkach blisko lub na granicy podwodnego Parku Narodowego Kornaty z dużej łodzi. Woda będzie kryształ pod koniec lata, wizura min. 35 m, temp. ok 26 st. C. Big Blue, czad nieziemski, co mogę więcej napisać ;-) Przy takiej widoczności, opadając przy ścianach, będziemy nicością w przestworzach…

Wypłynięcia rano na 2 nurkowania, powrót ok 15:00-16:00. Można na łódź za niewielką opłatą zabrać osoby towarzyszące czy snoorkujące. Widoki Kornatów (archipelag wysp) z bliska są kapitalne, a duża łódź z pokładem słonecznym, zadaszeniem (i kibelkiem) pozwala na odrobine relaksu dla nienurkujących.  Obsługiwać nas będzie baza nurkowa Nautilus. Można z nami pojechać na nurkowania scuba.

Koszty:
* Nurkowania freedivingowe z łodzi 25 euro/dzień. (niedaleko Jezer mam 2 miejscówki dostępne na free z brzegu, głębokość 20 m, tam nurki za free oczywiście.)
* Nurkowanie scuba – 240 euro/pakiet 10 nurków z łodzi (5 dni)


Mogę pomóc przy rezerwacji kwater w miejscowości Jezera.
Dojazd własnymi samochodami, koszt paliwa i autostrad ok 1500 zł w obie strony/auto. Na Murter jest szybki dojazd, na wyspę jest most, nie ma promowania i dodatkowych kosztów.
 
Zapraszam na wspólne wakacje,
Sylwek

 

<< Wróć do poprzedniej strony


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   Akceptuje  Polityka prywatności